image

Hakkımızda.

image

Cosmolive olarak, “Fayda sağla!” mottosu ile yola çıktık

Çünkü içinde bulunduğumuz kozmetik sektöründe doğaya daha duyarlı, insanlara bir güzellik aracından çok, gerçekten fayda sağlayan ürünlere daha fazla ihtiyaç olduğunu fark ettik.

Güzelliğin doğadan ve doğaldan geldiğine inanıyoruz, insanların güzelliğinin de kendine güvenden geçtiğine eminiz. Cosmolive olarak, kendine güvenen, güzelliği kalıplardan ibaret olmayan insanlarla, doğanın güzelliğini ve faydasını birleştirdiğimiz ürünlerimizi buluşturmaya çalışıyoruz. “Fayda Sağlama” yoluna, “ zarar vermeme” ile başladık. İnsanların banyolarına, dolaplarına gireceksek eğer doğaya zarar vermeden girmeliyiz dedik. Bununla birlikte fabrikamızda doğaya saygılı hammaddeler ve saf malzemeler ile üretim yapıyoruz. Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. Tüketiciye her anlamda en temiz ürünü sunup, tüketicinin fayda sağlamasına önem gösteriyoruz.

“Fayda Sağla!” kısmında, Ar&Ge laboratuvarımızda neredeyse doğanın özünü şişelemeye çalışıyoruz. Ürünlerimizin içinde mutlaka doğal yağlara, ekstrelere ve bitki tozlarına yer veriyoruz. Doğanın güzelliğini, tüketicinin güzelliğine dönüştürmek ve bunu doğaya, hayvanlara, insanlara saygılı olarak yapmaya tüm gücümüzle gayret ediyoruz. İhtiyacınız olan bakımı ve mutluluğu sizlere sağlayacak olan saç bakımı ve cilt bakımından, katı sabuna kadar geniş ürün yelpazemizi yaklaşık 60 ülkeye yaptığımız ihracatla geliştiriyor, kaliteli ve ulaşılabilir bir marka olmaya bu yolda devam ediyoruz.

Bizi Daha İyi Tanıyın…

220

Ürün

65

Ülke

5000+

Müşteri